Skip to content

اکتبر 18, 2019

یک تیشرت خوب چه مشخصاتی دارد؟

 

احتمالا شما هم علاقه زیای به تی شرت ها دارید، چون پس از پوشیدن آن احساس راحتی می کنید اما مسئله مهم انتخاب تی شرت مناسب است که همواره یکی از دغدغه های اصلی هر کسی خواهد بود، بخصوص اگر وارد بازار شوید می بیند که تنوع آنقدر زیاد است که قطعا گاهی سردرگم می شوید، حتی اگر به خوبی لباس ها و بافت پارچه ها را بشناسید، مسئله سلیقه برای شما تبدیل به یک دغدغه مهم خواهد شد.

 

در این مواقع پیشنهاد می کنیم که نکات ادامه این عنوان را حتما مطالعه کنید تا در انتخاب دچار تردید و مشکل نشوید، هنگام خرید تی شرت ، رنگ تی شرت قطعا اولویت اول انتخاب است، برخی رنگ ها به هیچ عنوان خسته کننده به نظر نمی رسند و حتی از مد نمی افتند، سفید، خاکستری، مشکی می توانند گزینه های نخست لیست شما باشند، اما گاهی تنوع رنگ می تواند اتفاق خوبی باشد.

فراموش نکنید که این انتخاب رنگ بسیار هیجان انگیز و جالب است. بهتر است تعداد تی شرت های بیشتری را خریداری نمائید تا به تکرار نرسید، البته به این منظور نیست که از هر رنگ چند عدد داشته باشید.

نکات مهم خرید تیشرت

تی شرت یقه هفت عموما مناسب همه خواهد بود، چون باعث می شود که قد شما بلند تر نشان داده شود، در صورتی که ترجیح می دهید گاهی روی تیشرت لباس دیگری بپوشید بهتر است از مدل های ساده استفاده کنید.

تی شرتی که کیفیت لازم را داشته باشد درونش بسیار بافت خوبی دارد و طرح روی آن در بخش داخلی احساس نمی شود و موجب آزار پوست شما نمی شود، همواره در خرید تیشرت بهتر است که به جنس پارچه آن دقت کنید، مدتی بخشی از دست خود را درون آن قرار دهید تا متوجه شوید در دراز مدت می تواند آزار دهنده باشد یا خیر.

 

دوخت و بخش های پیوند و اتصال لباس نیز باید مقاومت خوبی داشته باشد، اگر تی شرت شما از پارچه های کمی محکم تر و مناسب فصل های سرد تر است، آن را مچاله کنید، اگر خیلی زود حالت پذیری داشت در انتخاب خود کمی هوشمند تر باشید و موارد دیگر را تست کنید.

 

چگونه تیشرت مناسب بخریم؟

تی شرت های با کیفیت پس از چندین بار شستشو نیز رنگ و بافت خود را حفظ می کنند و احتمالا بر اساس قیمت می توانید انتخاب خود را مشخص کنید.

 

تی شرت های گشاد، بدون فرم و ساختار مشخص نه تنها زیبایی ندارند بلکه شما را یا لاغر تر از حالت عادی و یا چاق تر نشان می دهند، اگر ورزشکار هستید ترجیحا مدل های تنگ و جذب تر را خریداری کنید، نگران نباشید، تی شرتی که کیفیت لازم را داشته باشد بسیار شیک خواهد بود.

برای جوان تر ها پیشنهاد می شود که کم تر از طرح های تند و فانتزی استفاده کنند، این مدل ها مناسب نوجوانان و کودکان است و آن ها باید مدل های ساده تری را خریداری کنند، ضمن این که در کنار تمامی موارد گفته شد تی شرت مناسب هر مکان و هر مراسمی نیست.

مطالب بیشتر در دسته‌بندی نشده

ارسال نظر

(required)
(required)

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

اشترک در نظر