Skip to content

سپتامبر 17, 2019

راه های پسر دار شدن، مطمئن ترین راه ها کدام هست؟

راه های پسر دار شدن ، ما ایرانی ها از قدیم الایام عاشق پسر دار شدن بوده ایم. به دلیل اینکه سالیان دور ایرانی ها با کشورهای همسایه خود و همچنین متجاوزین در حال جنگ بودند نیاز به پسر یک نیاز اساسی محسوب می شد . همین خلق و خوی ما ایرانی ها همیشه باعث شده است که پسرها را به دختر ها ترجیح دهیم که البته این رسم غلط در سال های اخیر بسیار کم رنگ شده و خوشبختانه در حال از بین رفتن است.

جنسیت فرزند همیشه یکی از دغدغه های والدین و افرادی که به دنبال بچه دار شدن بودن و هستند ، بوده و هست . از این رو ، بسیاری از مردم سعی می کنند هر چه زودتر با سونوگرافی و یا ازمایش از جنسیت فرزندی که باردار هستند مطلع شوند و یا اگر فرزندی دارد ، دوست دارند ، که بر روی جنسیت فرزند بعدی تاثیر بگذارد

راههای عملی پسر دار شدن

و به نوعی فرزندشان جنسیتی را داشته باشد که ندارند . ولی با همه این توضیحات پسردار شدن و داشتن فرزند پسر بر اساس سنت ها و آداب و رسوم سنتی در بین مردم اهمیت زیادی دارد و بسیاری از افراد به دنبال یافتن راه های عملی برای پسردار شدن می باشد .

حال با تمامی این اوصاف می خواهیم در مورد یکی از مسائل اصلی یعنی جنسیت نوزاد در وبسایت زوم لازم دات کام سخن بگوییم . دختر یا پسر دار شدن نوزادمان تا حدودی به ما بستگی دارد که بر اساس راه کارهای عملی و همچنین علمی می توانیم آن را دستخوش تغییراتی بکنیم . در این مقاله به مقوله پسر دار شدن می پردازیم و قطعا در مقاله ای جداگانه به صورت کاملا تخصصی به موضوع دختر دار شدن نیز خواهیم پرداخت با ما همراه شوید.

علل و دلایل تمایل مردم به پسر دار شدن

برای پسر دار شدن و این که چه بخش زیادی از مردم دوست دارند ، فرزندشان پسر باشد ، شاید مهم ترین و اصلی ترین دلیل به سنت و فرهنگ ما باز گردد که علل و دلایل تمایل مردم به پسر دار شدن رو نشون میده و همیشه به جنس پسر علاقه مند بوده و هستیم از این رو ، داشتن پسر مهم است

تمایل مردم به پسر دار شدن

علاوه بر این با توجه به این که برخی خانواده ها دارای یک و یا چند فرزند دختر می باشد ، به همین دلیل دوست دارند ، که فرزند بعدی شان پسر باشد ، تا به قول خود از هر دو جنس داشته باشد . بنابر این دلیل دیگر می تواند نداشتن فرزند پسر باشد . از این رو ، بسیاری از والدین به دنیال یافتن راه های عملی برای پسر دار شدن می باشد.

ولی با این حال ، این راه ها ممکن است که برای همه افراد جواب ندهد و افرادی با وجود انجام دادن همه راه های عملی باز دختردار شوند . ولی با این حال اگر دنبال پسردار شدن هستید ، در این صورت می توانید راه های عملی برای پسردار شدن را امتحان کنید.

راه های عملی برای پسردار شدن

اگر به دنبال یافتن راه های عملی برای پسر دار شدن هستید و می خواهید بر روی جنسیت فرزند آینده خود و یا فرزندی که در شکم دارید ، تاثیر بگذارید ، باید این نکته را بدانید که می توانید با استفاده از برخی راه ها بر روی جنسیت جنین تاثیر داشته باشد .

راه های عملی پسردار شدن که باید بدانید

ولی در عین حال این نکته را فراموش نکنید ، که دادن فرزند و تعیین جنسیت آن امری الهی و خداوندی است و انسان تنها می تواند با استفاده از برخی راه ها بر روی جنسیت فرزند تاثیر داشته باشد ، که البته این راه ها ممکن است برای همه خانم ها جواب ندهد و در برخی موثر و در برخی دیگر غیر موثر باشد .

با این حال ، برای رسیدن به خواسته خود و پسردار شدن ارزش دارد ، که راه های عملی ذکر شده در این مقاله را امتحان کنید . با این وجود توصیه می کنیم ، قبل از این که به جنسبت فرزند توجه کنید ، از خداوند سلامتی و کمال فرزندتان را بخواهید و اگر می خواهید سهمی در جنسیت آن داشته باشید ، به روش های زیر عمل کنید.

تحریک زن در زمان رابطه جنسی

یکی از عواملی که می تواند سبب پسردار شدن گردد ، مربوط به عمل رابطه زناشویی و تحریک زن در زمان رابطه جنسی است . با وجود این که بر اساس احادیث و توصیه های روانشناسان ، به تحریک زن قبل از عمل رابطه زناشویی ، هنوز افرادی هستند که بدون تحریک همسر اقدام به برقراری رابطه می کنند و در حالی که همسر آمادگی ندارد ، و به ارگاسم نمی رسد رابطه جنسی خود را انجام می دهند . درحالی که باید همسر به صورت کامل تحریک شود و تحریک شدن ان سبب قلیایی شدن مهبل گردد

 

در نتیجه قلیایی شدن مهبل امکان فعالیت اسپرماتوزئید که حامل جنس مذکر است ، بیشتر است و احتمال این که این اسپرم خود را به تخمک برساند و آن را بارو کند بیشتر می باشد و در نتیجه احتمال پسردار شدن بیشتر می گردد .

بنابراین پیش از این که رابطه جنسی خود را شروع کنید ، بهتر است ابتدا زمانی را برای معاشقه و عشق بازی اختصاص دهید ، تا در این مدت زمانی خانم ها بتوانند آمادگی لازم برای برقراری رابطه جنسی را به دست بیاورند و به صورت کامل تحریک شوند.

 

افزایش دمای بدن زن

اگر توجه کرده باشید ، خانم ها در روزهای خاصی از ماه بدنشان داغ می شود و با افزایش دمای بدن شان مواجه می شوند . که این افزایش دمای بدن زن معمولا یک هفته بعد از پریودی رخ می دهد . اگر زوجینی که به دنیال پسردار شدن هستند باید در این مقطع زمانی رابطه جنسی بر قرار کنند

به دلیل این که در این مقطع عمل تخمک گذاری صورت گرفته است ، احتمال پسردار شدن بیشتر می باشد . چرا که در این زمان مایع درون دهانه رحم 10 برابر بیشتر است و بسیار قلیایی است . برای این که بتوانید زمان دقیق تخم گذاری را تعیین کنید می توانید از دماسنج ، سونوگرافی و درد زیر شکم متوجه شوید .

درد زیر شکم در زمان تخمک گذاری در 20 درصد خانم ها به وجود می آید که دلیل ان پرتاب تخمک از درون کیسه به خارج است . از این رو ، می توان گفت که بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی که منجر به پسردار شدن شود ، 24 ساعت قبل از تخمک گذاری تا 12 ساعت بعد از آن می باشد.

مطالب بیشتر در دسته‌بندی نشده

ارسال نظر

(required)
(required)

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

اشترک در نظر